Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC ‒ predná časť

Vybavenie

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Vstúpte do sveta Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Ponechajte si všetky výhody Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC a jazdite elektrickým vozidlom. Je plne modulárny a poskytuje ložnú plochu až do 4,6 m³ a ³a užitočné zaťaženie 650 kg.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Interiér

Sklopné sedadlo spolujazdca

Môžete sklopiť sedadlo spolujazdca a otočiť sieťkovú priečku, čím získate ešte väčší priestor. Týmto získate nakladaciu dĺžku 2,5 m pri KANGOO E-TECH ELECTRIC a 2,89 m u KANGOO E-TECH ELECTRIC Maxi.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Dvere

Posuvné bočné dvere

Jednoduchý prístup k zadnej časti nakladacej plochy vášho modelu KANGOO E-TECH ELECTRIC Vďaka praktickým posuvným bočným dverám môžete rýchlo naložiť a vyložiť zariadenia alebo tovar. Môžete si vybrať 2 posuvné bočné dvere a zaručiť ešte ľahšie nakladanie.

KANGOO E-TECH ELECTRIC

Posuvný zadný strešný príklop

Vďaka strešnému príklopu s rozmermi 47 cm x 1 m, môžete taktiež prepravovať dlhé predmety vo vertikálnej polohe, aby ste optimalizovali nakladací priestor.

  • Úložný priestor KANGOO E-TECH ELECTRIC

Úložný priestor na palube

Prístrojová doska má ľahký prístupový priestor pre poznámkové bloky A4 a malé predmety. Váš notebook sa zmestí do veľkej 15 l príručnej schránky. Hlboký a široký podstrešný úložný priestor umiestnený nad čelným sklom poskytuje veľký úložný priestor, stredová lakťová opierka sa otvorí tak, aby poskytovala veľký odkladací priestor, do ktorého sa môže zmestiťfľaša vody s objemom 1,5 litra.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Interiér

Regulátor rýchlosti a tempomat s obmedzovačom rýchlosti

Dlhá cesta po diaľnici? Vyberte si rýchlosť jazdy alebo maximálnu rýchlosť pre pokojnú jazdu.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Zadná parkovacia kamera

Zadná parkovacia kamera

S obrazom zobrazeným na vnútornom spätnom zrkadle alebo na navigačnej obrazovke si môžete vychutnať vynikajúcu viditeľnosť v celej zadnej časti vozidla.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Zadný parkovací senzor

Zadný parkovací senzor

Zadný parkovací senzor vás upozorní na akékoľvek prekážky s čoraz rýchlejším zvukovým signálom.

KANGOO E-TECH ELECTRIC

Automatická prevodovka

KANGOO E-TECH ELECTRIC je vybavený automatickou prevodovkou pre vaše pohodlie. Flexibilná, hladká a tichá jazda, ešte nikdy predtým ste nezažili takú pokojnú jazdu.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC ‒ dažďový a svetelný senzor

Dažďový a svetelný senzor

Vďaka inteligentným senzorom KANGOO E-TECH ELECTRIC samostatne riadi svetlá a stierače čelného skla. 

Renault ‒ interiér KANGOO E-TECH ELECTRIC

Strešný nosič

Horný nosič ponúka širokú a hlbokú skladovaciu plochu umiestnenú nad čelným sklom. 

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Interiér

Ochrana spolucestujúcich

Predné a bočné airbagy, bezpečnostné pásy s predpínačmi a obmedzovačmi záťaže, systém proti podkĺznutiu na pevných predných sedadlách... KANGOO E-TECH ELECTRIC umožňuje využívať najnovšie vysokovýkonné bezpečnostné zariadenia na trhu. 

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Elektronický stabilizačný systém (ESC)

Elektronický stabilizačný systém (ESC)

Vychutnajte si pokojnú jazdu po celú dobu. KANGOO E-TECH ELECTRIC je nová generácia elektronického stabilizačného systému, ktorý spája 3 technológie: kontrola trakcie (ASR), logika regulácie nedotáčavosti a asistent rozjazdu do kopca. 

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Asistent rozjazdu do kopca

Asistent rozjazdu do kopca

Štandard v KANGOO E-TECH ELECTRIC, asistent rozjazdu do kopca vám umožňuje pohnúť sa úplne v pohode dokonca aj na strmých svahoch.

KANGOO E-TECH ELECTRIC Multimédiá

Telefón

Používanie telefónu je teraz bezpečné a ľahké pomocou R-LINK Evolution! Počas prestávky jednoducho vytočte číslo alebo si prelistujte kontakty na veľkom dotykovom displeji systému. Počas jazdy používajte funkciu rozpoznávania hlasu. Stačí vysloviť meno osoby, ktorej chcete zavolať. 

KANGOO E-TECH ELECTRIC Obrazovka navigácie

Navigácia

Využite pripojený navigačný systém TomTom a služby LIVE, ako napríklad TomTom Traffic, najlepší systém dopravných informácií v reálnom čase. Vďaka karte Z.E. Trip dostupnému cez R-LINK Evolution získate okamžitý prístup ku všetkým nabíjacím bodom v okolí alebo okolo cieľa. Môžete si dokonca zobraziť ich dostupnosť v reálnom čase.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Online služby

Online služby

Vďaka R-LINK Evolution a MY Z.E. Connect si pozrite informácie týkajúce sa nabíjania vášho KANGOO E-TECH ELECTRI zadarmo. S MY Z.E. Inter@ctive môžete diaľkovo naprogramovať začiatok nabíjania. Užitočná metóda, pomocou ktorej môžete optimalizovať svoj rozpočet nabíjania mimo špičku. Vďaka karte Z.E. Pass máte prístup k nabíjacím staniciam a môžete platiť prostredníctvom jednej karty alebo špeciálnej aplikácie pre smartfón. 

Rádio Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Rádio s Bluetooth, USB a volanie pomocou systému hands-free

Vychutnajte si hudbu uloženú vo vašom smartfóne a telefonujte hands-free. Všetky rádia v modeli KANGOO E-TECH ELECTRIC vám umožnia pripojiť svoj mobilný telefón pomocou USB alebo Bluetooth.®

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC podrobne

Objavte podobné modely

KANGOO Express
KANGOO Express
Už od 17 090 €
TRAFIC
TRAFIC
Už od 22 090 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac