Vybavenie Renault KANGOO Z.E.

Renault KANGOO Z.E. ‒ predná časť

Vstúpte do sveta Renault KANGOO Z.E.

Ponechajte si všetky výhody Renault KANGOO Z.E. a jazdite elektrickým vozidlom. Je plne modulárny a poskytuje ložnú plochu až do 4,6 m³ a ³a užitočné zaťaženie 650 kg.

Renault KANGOO Z.E. Interiér

Sklopné sedadlo spolujazdca

Môžete sklopiť sedadlo spolujazdca a otočiť sieťkovú priečku, čím získate ešte väčší priestor. Týmto získate nakladaciu dĺžku 2,5 m pri KANGOO Z.E. a 2,89 m u KANGOO Z.E. Maxi.

Renault KANGOO Z.E. Dvere

Posuvné bočné dvere

Jednoduchý prístup k zadnej časti nakladacej plochy vášho modelu KANGOO Z.E. Vďaka praktickým posuvným bočným dverám môžete rýchlo naložiť a vyložiť zariadenia alebo tovar. Môžete si vybrať 2 posuvné bočné dvere a zaručiť ešte ľahšie nakladanie.

Posuvný zadný strešný príklop

Vďaka strešnému príklopu s rozmermi 47 cm x 1 m, môžete taktiež prepravovať dlhé predmety vo vertikálnej polohe, aby ste optimalizovali nakladací priestor.

Úložný priestor KANGOO Z.E.

Úložný priestor na palube

Prístrojová doska má ľahký prístupový priestor pre poznámkové bloky A4 a malé predmety. Váš notebook sa zmestí do veľkej 15 l príručnej schránky. Hlboký a široký podstrešný úložný priestor umiestnený nad čelným sklom poskytuje veľký úložný priestor, stredová lakťová opierka sa otvorí tak, aby poskytovala veľký odkladací priestor, do ktorého sa môže zmestiťfľaša vody s objemom 1,5 litra.

Renault KANGOO Z.E. Interiér

Regulátor rýchlosti a tempomat s obmedzovačom rýchlosti

Dlhá cesta po diaľnici? Vyberte si rýchlosť jazdy alebo maximálnu rýchlosť pre pokojnú jazdu.

Renault KANGOO Z.E. Zadná parkovacia kamera

Zadná parkovacia kamera

S obrazom zobrazeným na vnútornom spätnom zrkadle alebo na navigačnej obrazovke si môžete vychutnať vynikajúcu viditeľnosť v celej zadnej časti vozidla.

Renault KANGOO Z.E. Zadný parkovací senzor

Zadný parkovací senzor

Zadný parkovací senzor vás upozorní na akékoľvek prekážky s čoraz rýchlejším zvukovým signálom.

Automatická prevodovka

KANGOO Z.E. je vybavený automatickou prevodovkou pre vaše pohodlie. Flexibilná, hladká a tichá jazda, ešte nikdy predtým ste nezažili takú pokojnú jazdu.

Renault KANGOO Z.E. ‒ dažďový a svetelný senzor

Dažďový a svetelný senzor

Vďaka inteligentným senzorom KANGOO Z.E. samostatne riadi svetlá a stierače čelného skla. 

Renault ‒ interiér KANGOO Z.E.

Strešný nosič

Horný nosič ponúka širokú a hlbokú skladovaciu plochu umiestnenú nad čelným sklom. 

Renault KANGOO Z.E. Interiér

Ochrana spolucestujúcich

Predné a bočné airbagy, bezpečnostné pásy s predpínačmi a obmedzovačmi záťaže, systém proti podkĺznutiu na pevných predných sedadlách... KANGOO Z.E. umožňuje využívať najnovšie vysokovýkonné bezpečnostné zariadenia na trhu. 

Renault KANGOO Z.E. Elektronický stabilizačný systém (ESC)

Elektronický stabilizačný systém (ESC)

Vychutnajte si pokojnú jazdu po celú dobu. KANGOO Z.E. je nová generácia elektronického stabilizačného systému, ktorý spája 3 technológie: kontrola trakcie (ASR), logika regulácie nedotáčavosti a asistent rozjazdu do kopca. 

Renault KANGOO Z.E. Asistent rozjazdu do kopca

Asistent rozjazdu do kopca

Štandard v KANGOO Z.E., asistent rozjazdu do kopca vám umožňuje pohnúť sa úplne v pohode dokonca aj na strmých svahoch.

KANGOO Z.E. Multimédiá

Telefón

Používanie telefónu je teraz bezpečné a ľahké pomocou R-LINK Evolution! Počas prestávky jednoducho vytočte číslo alebo si prelistujte kontakty na veľkom dotykovom displeji systému. Počas jazdy používajte funkciu rozpoznávania hlasu. Stačí vysloviť meno osoby, ktorej chcete zavolať. 

KANGOO Z.E. Obrazovka navigácie

Navigácia

Využite pripojený navigačný systém TomTom a služby LIVE, ako napríklad TomTom Traffic, najlepší systém dopravných informácií v reálnom čase. Vďaka karte Z.E. Trip dostupnému cez R-LINK Evolution získate okamžitý prístup ku všetkým nabíjacím bodom v okolí alebo okolo cieľa. Môžete si dokonca zobraziť ich dostupnosť v reálnom čase.

Renault KANGOO Z.E. Pripojené služby Z.E.

Pripojené služby Z.E.

Vďaka R-LINK Evolution a My Z.E. Connect si pozrite informácie týkajúce sa nabíjania vášho KANGOO Z.E. zadarmo. S My Z.E. Inter@ctive môžete diaľkovo naprogramovať začiatok nabíjania. Užitočná metóda, pomocou ktorej môžete optimalizovať svoj rozpočet nabíjania mimo špičku. Vďaka karte Z.E. Pass máte prístup k nabíjacím staniciam a môžete platiť prostredníctvom jednej karty alebo špeciálnej aplikácie pre smartfón. 

Rádio Renault KANGOO Z.E.

Rádio s Bluetooth, USB a volanie pomocou systému hands-free

Vychutnajte si hudbu uloženú vo vašom smartfóne a telefonujte hands-free. Všetky rádia v modeli KANGOO Z.E. vám umožnia pripojiť svoj mobilný telefón pomocou USB alebo Bluetooth.®

Renault KANGOO Z.E. podrobne

Objavte podobné modely

KANGOO Express
KANGOO Express
Už od 17 090 €
TRAFIC
TRAFIC
Už od 22 090 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac