Elektrická dodávka MASTER E-TECH ELECTRIC

Vybavenie

Nový Renault MASTER E-TECH ELECTRIC

Vstúpte do sveta nového MASTER E-TECH ELECTRIC

Vychutnajte si pokojnú jazdu po celú dobu! MASTER E-TECH ELECTRIC dokonale prispôsobený na jazdu v meste.

Upevňovacie kruhy ‒ MASTER E-TECH ELECTRIC

Upevňovacie kruhy a drevená podlaha

Nový MASTER E-TECH ELECTRIC má všetko, čo potrebujete na uskutočnenie vašich dodávok s úplným pokojom na duši. K dispozícii máte 8 až 12 bočných upevňovacích kruhov ‒ v závislosti od verzie ‒ na zabezpečenie nákladu. Protišmyková podlaha pokrývajúca drevenú podlahu zaisťuje a chráni nákladný priestor.

Zadné dvere ‒ MASTER E-TECH ELECTRIC

270° zasklené zadné dvere

Zadné dvere nového MASTER E-TECH ELECTRIC, ktoré sa otvárajú až do 270°,sa  prispôsobia všetkým typom logistických plošín. Vďaka vstavanému magnetu zostávajú otvorené bez námahy. Okná sú vybavené funkciou odhmlievania, aby bola zaručená optimálna viditeľnosť.

Nákladný priestor ‒ MASTER E-TECH ELECTRIC

Nákladný priestor a dĺžka

Potrebujete naložiť dlhé predmety? Žiadny problém! Vo verzii L3 panelovej dodávky vám nový MASTER E-TECH ELECTRIC ponúka až 3,7 m užitočnej dĺžky (alebo 4 europalety) a až 13 m³ užitočného objemu. Verzia plošiny s kabínou je upravená pre veľké objemy nad 20 m³.

Zadný parkovací senzor a zadná kamera ‒  MASTER E-TECH ELECTRIC

Zadný parkovací senzor a zadná kamera

Paralelné parkovanie? Žiadny problém!

 

Zadný parkovací senzor vás upozorní na akékoľvek prekážky s čoraz rýchlejším zvukovým signálom. Okrem toho vám kamera v zadnej časti vozidla uľahčí manévre.

 

S obrazom zobrazeným na vnútornom spätnom zrkadle alebo na navigačnej obrazovke si môžete vychutnať vynikajúcu viditeľnosť v celej zadnej časti vozidla.

Automatická prevodovka MASTER E-TECH ELECTRIC

Automatická prevodovka

Pre vaše pohodlie je nový MASTER E-TECH ELECTRIC vybavený automatickou prevodovkou, ktorá je hladká, flexibilná a tichá.

Dažďové a svetelné senzory ‒ MASTER E-TECH ELECTRIC

Dažďový a svetelný senzor

Vďaka inteligentným senzorom nový model MASTER E-TECH ELECTRIC samostatne riadi svetlá a stierače čelného skla. Všetko na zjednodušenie jazdy!

Airbagy ‒ MASTER E-TECH ELECTRIC

Ochrana spolucestujúcich

Predné a bočné airbagy, predné bezpečnostné pásy s predpínačmi a obmedzovačmi zaťaženia... Nový MASTER E-TECH ELECTRIC umožňuje využívať najmodernejšie a najvýkonnejšie bezpečnostné funkcie na trhu.

Elektronický stabilizačný systém ESC ‒ MASTER E-TECH ELECTRIC

Elektronický stabilizačný systém (ESC)

Vychutnajte si pokojnú jazdu po celú dobu! Nový MASTER E-TECH ELECTRIC má v štandardnej výbave elektronický stabilizačný program. Spája tri technológie: kontrola trakcie (ASR), logika regulácie nedotáčavosti a asistent rozjazdu do kopca.

Asistent rozjazdu do kopca ‒ MASTER E-TECH ELECTRIC

Asistent rozjazdu do kopca

Ako štandardná výbava nového MASTER E-TECH ELECTRIC vám asistent rozjazdu do kopca umožňuje pohnúť sa úplne v pohode dokonca aj na strmých svahoch.

Nový Renault MASTER E-TECH ELECTRIC podrobne

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac