Elektrická dodávka Master E-Tech electric

Výkon
NOVÝ RENAULT MASTER E-TECH ELECTRIC

Motor nového MASTER E-TECH ELECTRIC

Elektrický motor Master E-Tech electric

57 kW elektrický motor

Najnovší 57 kW motor nového Master E-Tech electric, ktorýje 100 % motor Renault, je založený na motore R75 úplne nového Renault ZOE. Motor vyrobený vo Francúzsku v závode Cléon spoločnosti Renault predstavuje vlajkovú loď skupiny v oblasti výroby motorov a prevodoviek s významnou pridanou hodnotou.

 

Ponuka technológií, ktoré obsahuje, zabezpečuje výhody každodennej elektrickej mobility: nulový hluk, nulové emisie, ale 100 % účinnosť a 100 % potešenie. Vďaka jeho automatickej prevodovke bez prevodových stupňov môže váš nový Master E-Tech electric dosiahnuť výrazné zrýchlenie pohodlíne a plynulo!

  Výkon (kW/koní)
Krútiaci moment (Nm) Maximálna rýchlosť (km/h)
Elektrický motor
57/76
225 100
Master E-Tech electric ‒ akumulátor Z.E 33

akumulátor Z.E. 33

Akumulátor Z.E. 33 v novom Master E-Tech electric sa spolieha na najnovšie inovácie: zvýšenie hustoty energie bez akýchkoľvek ďalších modulov.

 

Zlepšením chemického zloženia buniek naši inžinieri dosiahli pozoruhodný úspech pri zvyšovaní kapacity na skladovanie energie bez zvýšenia objemu.

Nový Renault MASTER E-TECH ELECTRIC podrobne

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac