Elektrická dodávka MASTER E-TECH ELECTRIC

Výkon

Nový Renault MASTER E-TECH ELECTRIC

Motor nového MASTER E-TECH ELECTRIC

  • Elektrický motor MASTER E-TECH ELECTRIC

57 kW elektrický motor

Najnovší 57 kW motor nového MASTER E-TECH ELECTRIC, ktorýje 100 % motor Renault, je založený na motore R75 úplne nového Renault ZOE. Motor vyrobený vo Francúzsku v závode Cléon spoločnosti Renault predstavuje vlajkovú loď skupiny v oblasti výroby motorov a prevodoviek s významnou pridanou hodnotou.

 

Ponuka technológií, ktoré obsahuje, zabezpečuje výhody každodennej elektrickej mobility: nulový hluk, nulové emisie, ale 100 % účinnosť a 100 % potešenie. Vďaka jeho automatickej prevodovke bez prevodových stupňov môže váš nový MASTER E-TECH ELECTRIC dosiahnuť výrazné zrýchlenie pohodlíne a plynulo!

  Výkon (kW/koní)
Krútiaci moment (Nm) Maximálna rýchlosť (km/h)
Elektrický motor
57/76
225 100
  • MASTER E-TECH ELECTRIC ‒ akumulátor Z.E 33

Akumulátor Z.E. 33

Akumulátor Z.E. 33 v novom MASTER E-TECH ELECTRIC sa spolieha na najnovšie inovácie: zvýšenie hustoty energie bez akýchkoľvek ďalších modulov.

 

Zlepšením chemického zloženia buniek naši inžinieri dosiahli pozoruhodný úspech pri zvyšovaní kapacity na skladovanie energie bez zvýšenia objemu.

Nový Renault MASTER E-TECH ELECTRIC podrobne

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac