Elektrická dodávka Master E-Tech electric

Vybavenie
NOVÝ RENAULT MASTER E-TECH ELEKTRICKÝ

Vstúpte do sveta nového Master E-Tech elektrický

Vychutnajte si pokojnú jazdu po celú dobu! Master E-Tech elektrický dokonale prispôsobený na jazdu v meste.

Upevňovacie kruhy ‒ Master E-Tech electric

upevňovacie kruhy a drevená podlaha

Nový Master E-Tech elektrický má všetko, čo potrebujete na uskutočnenie vašich dodávok s úplným pokojom na duši. K dispozícii máte 8 až 12 bočných upevňovacích kruhov ‒ v závislosti od verzie ‒ na zabezpečenie nákladu. Protišmyková podlaha pokrývajúca drevenú podlahu zaisťuje a chráni nákladný priestor.

Zadné dvere ‒ Master E-Tech electric

270° zasklené zadné dvere

Zadné dvere nového Master E-Tech elektrický, ktoré sa otvárajú až do 270°,sa  prispôsobia všetkým typom logistických plošín. Vďaka vstavanému magnetu zostávajú otvorené bez námahy. Okná sú vybavené funkciou odhmlievania, aby bola zaručená optimálna viditeľnosť.

Nákladný priestor ‒ Master E-Tech electric

nákladný priestor a dĺžka

Potrebujete naložiť dlhé predmety? Žiadny problém! Vo verzii L3 panelovej dodávky vám nový Master E-Tech elektrický ponúka až 3,7 m užitočnej dĺžky (alebo 4 europalety) a až 13 m³ užitočného objemu. Verzia plošiny s kabínou je upravená pre veľké objemy nad 20 m³.

Zadný parkovací senzor a zadná kamera ‒  Master E-Tech electric

zadný parkovací senzor a zadná kamera

Paralelné parkovanie? Žiadny problém!

 

Zadný parkovací senzor vás upozorní na akékoľvek prekážky s čoraz rýchlejším zvukovým signálom. Okrem toho vám kamera v zadnej časti vozidla uľahčí manévre.

 

S obrazom zobrazeným na vnútornom spätnom zrkadle alebo na navigačnej obrazovke si môžete vychutnať vynikajúcu viditeľnosť v celej zadnej časti vozidla.

Automatická prevodovka Master E-Tech electric

automatická prevodovka

Pre vaše pohodlie je nový Master E-Tech elektrický vybavený automatickou prevodovkou, ktorá je hladká, flexibilná a tichá.

Dažďové a svetelné senzory ‒ Master E-Tech electric

dažďový a svetelný senzor

Vďaka inteligentným senzorom nový model Master E-Tech elektrický samostatne riadi svetlá a stierače čelného skla. Všetko na zjednodušenie jazdy!

Airbagy ‒ Master E-Tech electric

ochrana spolucestujúcich

Predné a bočné airbagy, predné bezpečnostné pásy s predpínačmi a obmedzovačmi zaťaženia... Nový Master E-Tech elektrický umožňuje využívať najmodernejšie a najvýkonnejšie bezpečnostné funkcie na trhu.

Elektronický stabilizačný systém ESC ‒ Master E-Tech electric

elektronický stabilizačný systém (ESC)

Vychutnajte si pokojnú jazdu po celú dobu! Nový Master E-Tech elektrický má v štandardnej výbave elektronický stabilizačný program. Spája tri technológie: kontrola trakcie (ASR), logika regulácie nedotáčavosti a asistent rozjazdu do kopca.

Asistent rozjazdu do kopca ‒ Master E-Tech electric

asistent rozjazdu do kopca

Ako štandardná výbava nového Master E-Tech elektrický vám asistent rozjazdu do kopca umožňuje pohnúť sa úplne v pohode dokonca aj na strmých svahoch.

Nový Renault Master E-Tech elektrický podrobne