Výkon Nový Renault MASTER Z.E.

Elektrická dodávka MASTER Z.E.

Motor nového MASTER Z.E.

Elektrický motor MASTER Z.E.

57 kW elektrický motor

Najnovší 57 kW motor nového MASTER Z.E., ktorýje 100 % motor Renault, je založený na motore R75 úplne nového Renault ZOE. Motor vyrobený vo Francúzsku v závode Cléon spoločnosti Renault predstavuje vlajkovú loď skupiny v oblasti výroby motorov a prevodoviek s významnou pridanou hodnotou.

 

Ponuka technológií, ktoré obsahuje, zabezpečuje výhody každodennej elektrickej mobility: nulový hluk, nulové emisie, ale 100 % účinnosť a 100 % potešenie. Vďaka jeho automatickej prevodovke bez prevodových stupňov môže váš nový MASTER Z.E. dosiahnuť výrazné zrýchlenie pohodlíne a plynulo!

  Výkon (kW/koní)
Krútiaci moment (Nm) Maximálna rýchlosť (km/h)
Elektrický motor
57/76
225 100
MASTER Z.E. ‒ akumulátor Z.E 33

Akumulátor Z.E. 33

Akumulátor Z.E. 33 v novom MASTER Z.E. sa spolieha na najnovšie inovácie: zvýšenie hustoty energie bez akýchkoľvek ďalších modulov.

 

Zlepšením chemického zloženia buniek naši inžinieri dosiahli pozoruhodný úspech pri zvyšovaní kapacity na skladovanie energie bez zvýšenia objemu.

Nový Renault MASTER Z.E. podrobne

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac