RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

Kangoo Van

   značkové financovanie 103 % s preplatením iba 3 %*

   *platí pri akontácií 65 % a dĺžke splácania 36 mesiacov, preplatok 3 % z ceny vozidla vstupujúcej do financovania nezahŕňa splátky poistenia, ak sú súčasťou ponuky financovania.

   dostupný aj v spaľovacej a predĺženej verzii

   Rodina Kangoo vyhovie potrebám každého. Na výber máte medzi benzínovou, dieselovou a elektrickou variantou. Všetky verzie pohonov je možné kombinovať s kompaktnejším variantom dĺžky L1 a novo je k dispozícii aj predĺžená verzia L2 s nákladovým priestorom s objemom až 4,9 m3.

   RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

   300 km

   dojazdv kombinovanom cykle WLTP

   motor

   90 kW

   alebo 120 k

   nabíjanie

   170 km

   za 30 min rýchly nabíjací terminál

   100 % electric

   Renault Kangoo Van E-Tech 100 % elektrický ‒ batéria, nabíjanie

   bez kompromisu

   Plánujte svoje každodenné jazdenie v kľude. Nový Renault Kangoo Van E-Tech electric má najnovšiu lithium-iónovú batériu so 100% využiteľnou kapacitou 45 kWh. Výkon alebo priestor? Už si medzi nimi nemusíte vyberať. Vďaka uloženiu batérie pod podlahou využíva nové Kangoo Van E-Tech 100% electric svoj nákladový priestor na maximum.

    

   Nabíjajte jednoducho pomocou 11kW nabíjačky. Získajte späť 100 % dojazdu vášho vozidla za 3 hodiny a 50 minút. Pripojte sa k štandardnému Wallboxu, AC nabíjačke s výkonom 22 kW pre zrýchlené nabíjanie v meste a DC nabíjačka 80 kW je vám k dispozícii pre rýchle nabíjanie na dlhé vzdialenosti. Na 170 km dojazdu vám stačí len 30 minút nabíjania! 

    

   Pomocou tepelného čerpadla naviac môžete rýchlo vyhrievať kabínu a zároveň optimalizovať dojazd. Keď je vozidlo pripojené k sieti, diaľkové ovládanie klimatizácie vám zaistí komfortnú teplotu v kabíne a 100% dojazd.

   Ponuka platí od 1. 4. do 31. 5. 2023. *platí pri akontácií 65 % a dĺžke splácania 36 mesiacov, preplatok 3 % z ceny vozidla vstupujúcej do financovania nezahŕňa splátky poistenia, ak sú súčasťou ponuky financovania. Ponuka sa vzťahuje len na podnikateľov a firmy. Renault Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Renault Slovensko si vyhradzuje právo s ohľadom na podstatnú zmenu okolností alebo vyššiu moc, pokiaľ by nastali, objednávky neprijímať, alebo upraviť ponuku v prípade zmien modelov, verzií, konfigurácie modelov, výbav, opcií, modelového roku, emisnej normy, katalógovej ceny či prípadne obchodnej akcie. Uvedené ceny sú bez DPH. Nový Renault Kangoo Van E-Tech 100 % elektrický: kombinovaná spotreba elektrickej energie 15,8–16,1 kWh/km, žiadne emisie CO2 g/km. Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú zmerane metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pro homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne. Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a nemožno z nej preto doväzovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie.