Renault Tech

Už vyše 10 rokov naša dcérska firma špecializujúca sa na prestavby na mieru, Renault Tech, podporuje Groupe Renault pri vývoji a výrobe zákazkových riešení pre úžitkové vozidlá.

 

Priemyselná personalizácia pre každého

Preskúmajte širokú ponuku prestavieb a personalizácií pre firemných zákazníkov.

 
Renault Tech, prestavby a úpravy

Komplexné, rôznorodé, relevantné a neustále sa vyvíjajúce služby

Vďaka Renault Tech môže Renault ponúkať továrenské prestavby priamo z výroby. Dodržiavame najprísnejšie kvalitatívne požiadavky a našim zákazníkom umožňujeme výber vozidiel skutočne na mieru.

 

 

 
  • Renault Tech: náklady na logistiku a úpravy

Náklady

Vzhľadom na to, že Renault Tech je integrovaný v závodoch Groupe Renault, nie sú pri montáži vašich doplnkov účtované žiadne ďalšie logistické náklady.

 
  • Popredajné služby a záruka Renault Tech

Popredajné služby a záruka

Servis? Opravy? Otázky o vašom vozidle? Sieť Renault je tu, aby vám pomohla. Popredajné služby Renault Tech podporuje sieť predajných zastúpení Renault. Pomáha pri diagnostike, dodáva náhradné diely a spracováva požiadavky v rámci záruky (diely a práca). Záruky na prestavby majú vždy rovnaký čas trvania ako pri štandardných vozidlách.

 

Renault Pro+ je tiež....

Renault Pro+: sieť

Sieť Renault Pro+

Objavte Renault Pro+
Renault Pro+: sortiment ľahkých úžitkových vozidiel

Naša ponuka úžitkových vozidiel

Objavte naše úžitkové vozidlá

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac