Značka Renault Pro+ a jej záväzky

Zistite viac o Renault Pro+, našich ponukách vozidiel a služieb, ktoré vám poskytnú riešenia prispôsobené na mieru potrebám vášho podnikania.

 

Renault Pro+: Ponuka vozidiel, služieb a siete vyhradenej pre firemných zákazníkov

Renault Pro+: sieť firemných zákazníkov

značka profesionálov

Naše vozidlá sú na trhu už vyše 100 rokov. Usilujeme sa o to, aby sme poskytli našim firemným zákazníkom vhodné, kvalitné a inovatívne výrobky a služby.

 

Renault Pro+ je značka pre profesionálov a uľahčenie každodenného života používateľov našich vozidiel.

Špecializovaná sieť Renault Pro+

Sieť Renault zahŕňa špecializované predajné miesta Pro+ a overenú sieť karosární Renault Pro+, ktoré vykonávajú prestavbu firemných vozidiel podľa komerčných požiadaviek.

 

odborníci k vašim službám

Renault Pro+: sieť špecialistov

Všetci odborníci v rámci našej profesionálnej siete sú vám k službám. Poskytujú tú najlepšiu asistenciu, od kúpy vášho vozidla cez jeho prispôsobenie, predaj, financovanie, ostatné služby, vykonávanie údržby až po opravy.

jednoduchšia voľba

Renault Pro +: na mieru šitá ponuka

Na mieru prispôsobené riešenia sú pre podnikanie zásadné. Preto ukazujeme našu celú ponuku vozidiel a ponúkame testovacie jazdy bez predchádzajúceho dohovoru. Premýšľate o kúpe vozidla? Získajte ponuku na mieru pre všetky úpravy a prestavby vášho vozidla.  

vaša mobilita zaručená

Renault Pro +: náhradné vozidlo

Autorizovaná sieť značky Renault poskytuje svojim klientom v rámci popredajných služieb veľmi široké spektrum náhradných vozidiel. V prípade servisu vášho vozidla sa postaráme o vašu mobilitu.

Renault pre firemných zákazníkov tiež znamená...