image

Firemní zákazníci - Elektrické vozidlá Renault

Spoznajte modelový rad Renault.

dostupné aj vo verzii
TWIZY
už od 12 800 €
dostupné aj vo verzii
ZOE
už od 36 300 €
dostupné aj vo verzii
MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
už od 37 100 €
dostupné aj vo verzii
MASTER E-TECH ELECTRIC
už od 49 950 €

Veľký výber elektrických vozidiel

Minivan s nulovými emisiami na doručovanie tovaru alebo elektrický dvojmiestny automobil na nákupy šetrný k životnému prostrediu. Naše elektrické vozidlá obnovujú mestskú mobilitu, aby splnili očakávania jednotlivcov aj firiem. Mestské automobily, nákladné autá, štvorkolky, dodávkové vozidlá atď. Vyberte si elektrický model Renault určený pre vás.

 

Zlepšite kvalitu svojich ciest pomocou našich elektrických vozidiel

Hladká jazda, ticho a nulové emisie, silné zrýchlenie, žiadne zvukové ruchy ani radenie prevodových stupňov,… Optimalizujte kvalitu svojich ciest a objavte potešenie z jazdy vďaka vlastnostiam našich elektrických vozidiel. Urobte krok do budúcnosti a objavte nový spôsob zážitku z jazdy s vozidlami Renault.

 

Objavte naše pripojené služby elektrických vozidiel Renault

Kto povedal, že riadenie elektrického vozidla je komplikované? Zostaňte pripojení a ľahko si naplánujte svoju cestu s nulovými emisiami! Na nabíjacích staniciach na parkoviskách, v nákupných centrách, na pracovisku a samozrejme doma... Nájdite svoju najbližšiu nabíjaciu stanicu a užite si veľa riešení na nabíjanie svojho elektrického vozidla.