Firemní zákazníci - Úžitkové vozidlá Renault

Spoznajte modelovú radu Renault.

MASTER
Už od 22 170 €
EXPRESS Van
Už od 11 000 €
KANGOO Van
Už od 17 450 €
KANGOO Express
Už od 17 090 €
TRAFIC
Už od 22 090 €

Veľký výber úžitkových vozidiel

Živnostníci, dodávatelia, obchodníci... Hrá vaše vozidlo dôležitú úlohu vo vašom podnikaní? Naše úžitkové vozidlá sú konfigurovateľné v stovkách verzií a ponúkajú obrovský výber možností prispôsobenia vašej podnikateľskej činnosti. Stačí si len vybrať!

 

Vozidlá určené na splnenie očakávaní profesionálov

Dizajn exteriéru, vybavenie interiérov, úpravy na mieru, doplnky a špecializované služby... Naše úžitkové vozidlá boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám vašej obchodnej činnosti. Flexibilné a pohodlné, vyberte si úžitkové vozidlo navrhnuté tak, aby sa prispôsobilo vašim potrebám a zjednodušilo váš každodenný život.

 

Zažite inovácie s radom úžitkových vozidiel Renault

Úžitkové alebo elektrické vozidlá... Prečo si vybrať? Renault urobil z inovácií svoju prioritu a zameriaval sa na obohatenie a diverzifikáciu svojej ponuky úžitkových vozidiel. Objavte naše dve úžitkové vozidlá dostupné v Z.E. verziách a vyberte si zodpovednosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac