Nový Renault Kangoo Van a Nový Renault Express Van

Sila Renault Pro+: Dodávka pre každého!

Kangoo Van ‒ Express Van ‒ ľahké úžitkové vozidlo
Kangoo Van ‒ ľahké úžitkové vozidlo
Express Van ‒ ľahké úžitkové vozidlo

Nový Kangoo Van

Kangoo Van ‒ ľahké úžitkové vozidlo

inovácie pre vaše podnikanie

Potrebujete rozvážať tovar po centre mesta? Parkovanie nie je jednoduché a nie vždy sa podarí nájsť vhodné miesto na otvorenie zadných dverí batožinového priestoru. Nový Kangoo Van ponúka najväčšie bočné dvere na trhu (Open Sesame by Renault), ktoré vám umožňujú jednoduchý prístup do batožinového priestoru bez ohľadu na limity pozdĺžneho parkovania. Vďaka dĺžke 1,4 m ponúka Nový Kangoo Van oproti predchádzajúcej generácii dvojnásobnú šírku bočného vstupu! Vďaka výsuvnej vnútornej galérii môžete prepravovať dlhé a objemné predmety (Easy Inside Gallery) a optimalizovať vykonávanie svojej práce.

Kangoo Van ‒ ľahké úžitkové vozidlo

nový dizajn

Športová silueta, ostro tvarované boky, nová predná časť, chrómované prvky a ďalšie. Nový Kangoo Van sa môže pochváliť jedinečným vonkajším dizajnom. Vo vnútri si vychutnajte moderný dizajn a pohodlie. Nový Kangoo Van má palubnú dosku s viacerými úložnými priestormi, novo navrhnuté sedadlá, multimediálny systém Easy Link s 8“ obrazovkou a asistenčné systémy najnovšej generácie.

Nový Express Van

Express Van ‒ ľahké úžitkové vozidlo

efektivita pre vaše podnikanie

Robustný a pohodlný Nový Express Van je ideálnym spoločníkom na uľahčenie vášho každodenného pracovného života. Otočná deliaca priečka vám umožňuje využiť efektívny objem až 3,7 m3. Ako ďalší bonus má Nový Express Van s pevnou deliacou priečkou nakladaciu dĺžku 1,91m, pričom ponúka veľkorysý objem 3,3 m3 a najlepší pomer využiteľnej dĺžky k celkovej dĺžke vozidla vo svojej triede.

Express Van ‒ ľahké úžitkové vozidlo

moderné technológie

Ergonomický interiér v kombinácii s maximálnym objemom úložných priestorov (48 l) a zosilnenými sedadlami ponúka vodičovi príjemný a pohodlný zážitok na palube vozidla. Vďaka multimediálnemu systému Easy Link pripojíte svoj smartfón a zobrazíte všetko potrebné priamo na 8“ obrazovke vášho Nového Express Van. Využite výhody asistenčných systémov vodiča počas celej cesty, a majte tak spoľahlivú manipuláciu a pokojnú jazdu.

Kým čakáte...

Sortiment úžitkových vozidiel Renault

naše úžitkové vozidlá

máme pre vás to správne vozidlo...

objavte
Renault Pro+

Renault Pro+

viac informácií o sieti a záväzkoch Renault Pro+

viac informácií