Naše riešenia pre taxislužby a autoškoly

Objavte riešenie Renault pre vaše podnikanie v oblasti taxislužieb či autoškôl a vyberte si vozidlo, ktoré je najlepšie prispôsobené vašim potrebám.

 

úpravy a prestavby

Tie najlepšie prestavby Renault pre súkromnú prepravu osôb a vozidlá autoškôl

TALISMAN ‒ Taxíky a vozidlá na prenájom

vozidlá taxislužby

Vyberte si svoje vozidlo pre taxislužbu z našej širokej ponuky. Všetky naše modely možno upraviť podľa vášho podnikania. Poskytnite svojim cestujúcim pohodlie, priestor a bezpečnosť vďaka vozidlám z ponuky Renault.

Prestavba Renault pre autoškoly

autoškola

Vyberte si z nášho najširšieho výberu úprav pre autoškoly na trhu. Naše vozidlá sú vybavené dvojakým ovládaním a základnými ovládacími prvkami pre inštruktorov. Naše doplnky boli navrhnuté a vyrobené s najvyššou starostlivosťou a spĺňajú normy kvality dôležité pre akékoľvek podnikanie. Objavte reverzibilné súpravy na vozidlá Clio IV, Megane a Grand Scenic.

motory a pohonné jednotky

Ktoré motory či pohonné jednotky mám k dispozícii?

Benzínové, naftové, elektrické či hybridné, v našej ponuke si iste nájdete dokonalý motor či pohonnú jednotku pre vaše podnikanie!

 

elektrický pohon

Jazdite po meste slobodne s elektromobilmi Renault. Vaše jazdy ešte nikdy neboli také nákladovo efektívne a plynulé ako pri elektromobile. Pridaným bonusom tiež je, že niektoré mestá ponúkajú parkovacie miesta v modrých zónach zadarmo. Navyše sú elektromobily vyňaté z povinnosti používania diaľničných známok a nevzťahuje sa na ne cestná daň.

hybridné a plug-in hybridné pohony E-Tech

Nové hybridné a plug-in hybridné pohony sú teraz k dispozícii pre naše najpredávanejšie modely Clio, Captur a Megane. Vďaka kombinácii spaľovacieho motora a elektromotora získate to najlepšie zo sveta oboch pohonov. Plug-in hybridné pohony navyše umožňujú dobíjanie batérie zo siete a na jedno nabíjanie prejdete v meste až 65 km.

naftový motor

Naftové motory sa hodia na dlhé cesty. Sú vybavené časticovým filtrom a vstrekovaním AdBlue. Tieto riešenia významne znižujú emisie vášho vozidla. Naše naftové motory sú navyše mimoriadne úsporné a umožňujú vám znížiť prevádzkové náklady.

vozový park

Zostavte si váš vozový park

Spoločnosť Renault vám pomôže vytvoriť váš vozový park s našimi riešeniami vytvorenými na mieru. Vytvorenie vášho vozového parku ešte nikdy nebolo také jednoduché.

 
Véhicules hybrides Renault

služby

Služby siete Renault

Renault Pro+: sieť pre firemných zákazníkov

Služby Renault pre firemných zákazníkov

Vyberte si tú najlepšiu ponuku financovania prispôsobenú pre vaše podnikanie. Preskúmajte dostupné služby pre správu, asistenciu a údržbu… A omnoho viac. Renault Pro+ ponúka širokú škálu riešení, aby vám uľahčil vaše každodenné podnikanie.

Chcete zájsť ešte ďalej?