Motory EXPRESS Van

Výkon

Nový Renault EXPRESS Van

Podrobné technické vlastnosti

Vyberte si typ karosérie a pozrite si rozmery a typ motora.

Dodávka

Dodávka

Už od 11 000 €

Viac informácií o motoroch

Blue dCi 75

Dokonalý partner, ktorý zaistí kontrolu nad vašim rozpočtom! Tento preplňovaný motor je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a ponúka krútiaci moment 220 Nm. Užite si jazdu a súčasne znížte svoju spotrebu paliva. Vyberte si verziu eco-leader s obmedzovačom rýchlosti 100 km/h, aby ste optimalizovali spotrebu paliva a minimalizovali emisie C02.

 

Váš program údržby, ktorý odporúča vykonať údržbu vášho vozidla každé 2 roky alebo 30 000 km*, vám pomôžu udržať vozidlo EXPRESS Van v optimálnom stave.

Blue dCi 95

Tento preplňovaný motor spája účinnosť a potešenie z jazdy vďaka pôsobivému krútiacemu momentu 240 Nm. Je dostupný so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

 

Váš program údržby, ktorý odporúča vykonať údržbu vášho vozidla každé 2 roky alebo 30 000 km*, vám pomôžu udržať vozidlo EXPRESS Van v optimálnom stave.

  • Alt Image C29

TCe 100 FAP

Úsporný

Tento 1,3 l turbomotor s priamym vstrekovaním je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a ponúka krútiaci moment 200 Nm, ktorý zaistí lepší pôžitok z jazdy.

 

Váš program údržby, ktorá odporúča vykonať údržbu vášho vozidla každé 2 roky alebo 30 000 km*, vám pomôže udržať vozidlo EXPRESS Van v optimálnom stave.  

* Podľa toho, čo nastane skôr. Môže závisieť od jazdných podmienok.

Renault EXPRESS Van podrobne

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac