Express Van fourgonnette

Nový Renault EXPRESS VanNa mieru vašim plánom

Jednoducho praktický

Vozidlo EXPRESS Van s asymetrickými zadnými dverami, ktoré sú otvárateľné do uhla 180°, má využiteľný objem 3,3 m3 a dĺžku pre náklad 1,91 m s pevnou priečkou ponúka najlepší pomer dĺžky pre náklad / celkovej dĺžky vo svojej triede. So sklopeným sedadlom spolujazdca a otvorenou variabilnou priečkou naložíte do vozidla až 3,7m3. Jeho posuvné bočné dvere sa otvárajú v rekordnej dĺžke 716 mm a zaisťujú jednoduchý prístup do vozidla.

Profil

Vyberte si tu správnu verziu EXPRESS Van pre vás.

Dodávka

Dodávka

Už od 11 000 €

VÝBAVA

Jednoducho efektívna

Pomocník pri pohľade dozadu pre Express Van

Rear View Assist

Obraz nasnímaný kamerou v zadnej časti vozidla sa zobrazuje na digitálnej obrazovke – namiesto vnútorného spätného zrkadla. Užitočné riešenie pri vozidle s plnou priečkou!

Širokouhlé zrkadlo pre Express Van

Spätné zrkadlo Wide View

Širokouhlé zrkadlo nachádzajúce sa na slnečnej clone spolujazdca rozširuje vaše bočné zorné pole na pravej strane, a zaisťuje tak pohodlie a bezpečnosť. Pokrýva mŕtvy uhol nepreskleného vozidla.

Varovanie systému sledovania mŕtveho uhla pre Express Van

Blind Spot Warning

Ak sa v mŕtvom uhle spätného zrkadla vášho vozidla EXPRESS Van nachádza iné vozidlo, upozorní vás na to výstražná kontrolka v každom spätnom zrkadle.

  • Alt Image C29

PRAKTICKÉ PRVKY

Naše riešenie pre firmy

Využite výhody našich personalizovaných doplnkov prispôsobených požiadavkám a potrebám vášho podnikania.

Prispôsobte si svoj Express Van

Renault EXPRESS Van podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac