Motory Kangoo Van

Výkon
NOVÝ RENAULT KANGOO VAN

Podrobné technické vlastnosti

Furgon

Furgon

už od 17 400 €
Plancher Cabine

Plancher Cabine

už od 19 600 €

Viac informácií o motoroch

Pohodlne sa usaďte sa užite si jazdu! Váš program údržby, ktorý odporúča vykonať údržbu vášho vozidla každé 2 roky alebo 30 000 km*, vám pomôže udržať váš Kangoo Van v optimálnom stave.

Naše nové naftové motory vybavené režimom eco vám poskytujú lepšiu kontrolu nad spotrebou paliva v súlade s normou EURO6 DFULL.

Blue dCi 75

úsporný

 

Dokonalý partner, ktorý zaistí kontrolu nad vašim rozpočtom! Tento preplňovaný motor je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a krútiacim momentom 230 Nm. Užite si jazdu súčasne znížte svoju spotrebu paliva.

Blue dCi 95

univerzálny

 

Tento preplňovaný motor kombinuje úspornosť a potešenie z jazdy vďaka pôsobivému krútiacemu momentu 260 Nm, a je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Pre ešte lepšiu úsporu paliva si môžete zvoliť variant eco-leader s obmedzovačom rýchlosti 110 km/h, aby ste znížili emisie CO2 a zvýšili úsporu paliva.

Blue dCi 115

výkonný

 

Tento preplňovaný motor s krútiacim momentom 270 Nm vám ponúka vyšší výkon, s ktorým si jazdu užijete ešte viac a súčasne budete mať pod kontrolou spotrebu paliva.

Čoskoro bude k dispozícii v kombinácii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo 7-stupňovou automatickou dvojspojkovou prevodovkou EDC. Je vhodný na prepravu ťažkých nákladov alebo ako vozidlo vhodné na ťahanie. Bol vyvinutý s ohľadom na potreby profesionálov.

Úplne nová generácia úsporných a výkonných benzínových motorov s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

TCe 100

Úsporný

 

Tento 1,3 l turbomotor s priamym vstrekovaním je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou, a ponúka krútiaci moment 200 Nm, ktorý vám zaistí lepší pôžitok z jazdy. Vďaka filtru pevných častíc a systému pre redukciu emisií NOx znižuje dopad na životné prostredie.

TCe 130

Skutočne univerzálny

 

Tento 1,3 l turbomotor s priamym vstrekovaním je vybavený filtrom pevných častíc a systémom redukcie emisií NOx. Ponúka krútiaci moment 240 Nm pre dynamickú a univerzálnu jazdu v kombinácii s pôsobivou úsporou paliva. Teraz je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a čoskoro bude k dispozícii so 7-stupňovou automatickou dvojspojkovou prevodovkou.

* Podľa toho, čo nastane skôr. Môže závisieť od jazdných podmienok.

 

 

Renault KANGOO Van podrobne