Úplne nový TRAFIC ‒ motory

Výkon

Renault TRAFIC

Nový motor a nová prevodovka

Väčší výkon, nižšia spotreba!

  • Úplne nový TRAFIC - nový naftový motor

Nový naftový motor

Nový 2.0l naftový motor 5.generácie zahŕňa najnovšie technológie, ktoré ponúkajú vyšší výkon (+25 hp) a vyšší točivý moment (+40  Nm) ešte dlhšie, a to pri znížení spotreby a emisií CO2

 

Užite si drasticky vylepšený pôžitok z jazdy a kontrolu nad skutočnou spotrebou.

  • Úplne nový TRAFIC - Extended Grip

Štandardné

Extended Grip

Jazdíte po náročných cestách? inovatívna technológia Extended Grip sa dodáva ako štandardná výbava v TRAFIC. Protišmykový systém vám zabezpečuje optimálnu priľnavosť.

 

Ako to funguje? Keď sa hnacie kolesá pretáčajú, systém okamžite zistí, že priľnavosť je veľmi slabá. Na rozdiel od bežného protišmykového systému, tento systém rozhodne neznížiť výkon motora. Skôr umožňuje kolesám točiť sa, aby sa odstránil sneh, blato alebo piesok, aby sa obnovila priľnavosť a pomaly sa zvýšila rýchlosť.

 

Vy máte pod kontrolou výkon motora stlačením plynového pedálu.

  • Úplne nový TRAFIC - asistent rozjazdu do kopca

Štandardné

Asistent rozjazdu do kopca

Asistent rozjazdu do kopca vám umožňuje ľahký rozbeh do kopca so sklonom väčším ako 10 %.

 

Ako to funguje? Váš TRAFIC zostane automaticky stáť na mieste 2 sekundy, aby ste mali čas bezpečne sa rozbehnúť. 

AdBlue®

AdBlue®

AdBlue® vám umožňuje dramaticky znížiť emisie znečisťujúcich látok bez toho, aby došlo k zníženiu výkonu motora. 20-litrovú nádrž na prísady ľahko naplníte vďaka rýchlemu prístupu k uzáveru v palivovej oblasti napravo od dverí vodiča. Jednoduché a úsporné riešenie, môžete doplniť aj na čerpacej stanici.

Stop & Start

Stop & Start

Tento systém vám umožňuje znížiť spotrebu paliva a emisie skleníkových plynov. Technológia Stop & Start vypne motor, keď sa vozidlo zastaví (dopravná zápcha, semafór atď.) a automaticky ho naštartuje, keď zaradíte rýchlostný stupeň, aby ste sa rozbehli.

Režim ECO a systém DRIVING ECO2

Režim ECO a systém DRIVING ECO2

Režim ECO sa dá ľahko zapnúť na palubnej doske a umožňuje optimalizovať spotrebu paliva. Užitočný a zábavný systém DRIVING ECO2** zabudovaný v R-LINK Evolution analyzuje váš štýl jazdy a radí vám, ako ešte viac ušetriť palivo. Indikátor štýlu jazdy v reálnom čase vám umožní dosiahnuť ciele ekonomiickej jazdy.

Spotreba paliva je certifikovaná v súlade so štandardnou regulačnou metódou, ktorá je identická pre všetkých výrobcov vozidiel a môže sa používať na porovnávanie vozidiel. Aktuálna spotreba paliva a AdBlue® závisí od podmienok používania vozidla, záťaže, výbavy a štýlu jazdy. 


* Závisí od verzie.

 

Renault TRAFIC podrobne

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac