Nový Renault Trafic

Nový Renault Trafic

cenník

Robustná a dynamická dodávka

Trafic v sebe spája pohodlie a praktickosť. Jeho dômyselný dizajn interiéru obsahuje poklop pod sedadlom spolujazdca, ktorý zabezpečuje nakladaciu dĺžku 4,15 m. Obdĺžnikový tvar optimalizuje nákladový priestor a vo verzii L2h2 ponúka až 8,9 m³. V prednej časti vozidlo ponúka 88 l úložný priestor, odnímateľnú mobilnú kanceláriu a všetok komfort, ktorý potrebujete na prácu kdekoľvek a kedykoľvek si želáte.

profil

Vyberte si verziu Trafic, ktorá vám vyhovuje

Furgon

Furgon

už od 24 850 €

výbava

praktický, všestranný a bezpečný

Nový Renault Trafic ‒ mobilná kancelária

jednoduchý život na palube

Sadnite si za volant vašej dodávky Trafic a pracujte kdekoľvek. Kabína je vybavená skutočným modulárnym pracovným priestorom, stačí sklopiť operadlo stredného sedadla a kabína sa zmení na mobilnú kanceláriu. Ideálne miesto na umiestnenie notebooku a uloženie pracovných dokumentov na otočný stojan veľkosti A4.  

Nový Renault Trafic ‒ optimalizovaný nákladový priestor

optimalizovaný nákladový priestor

Vďaka poklopu v priečke môže Trafic ponúknuť 4,15 m využiteľnej nakladacej dĺžky, čo je najväčšia dĺžka v jeho segmente. Vďaka obdĺžnikovému pôdorysu je nákladný priestor optimalizovaný a zabezpečuje objem až 8,9 m3.

nový Renault Trafic ‒ Asistenčné systémy pre vodiča

bezpečná jazda

Trafic sa môže pochváliť desiatimi novými asistenčnými systémami pre vodiča. Jazda s najvyššou úrovňou pohodlia vodiča: Varovanie systému sledovania mŕtveho uhla, adaptívny tempomat, systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu, aktívny systém núdzového brzdenia a pod. Práca na cestách ešte nikdy nebola taká pohodlná a bezpečná.

Nový Renault Trafic ‒ úpravy

úpravy

naše riešenia pre podnikateľské sektory

Trafic Van sa už od roku 1980 prispôsobuje požiadavkám vašej profesionálnej činnosti. Vnútorné drevené obloženie, úložné priestory, široké možnosti prestavieb, všetko sa dá prispôsobiť vašim potrebám.

riešenie pre každý typ podnikania

naše špecifické prestavby pre vaše podnikanie

nový Renault Trafic ‒ prestavby

Trafic, dodávka pre akékoľvek podnikanie

Trafic je modulárny a môžete si ho prispôsobiť podľa svojich predstáv prostredníctvom rozsiahlej, na mieru šitej ponuky možností, príslušenstva a prestavieb.


Vyberte si verziu panelovej dodávky, ktorá ponúka 2 dĺžky, 2 výšky a užitočné zaťaženie od 5,8 do 8,9 m3. K dispozícii je veľké množstvo variantov: kabíny pre posádku, okná, priečky, dvere atď.

Vyberte si verziu kabíny s plošinou a prispôsobte ju jednej z mnohých verzií. Môžete si napríklad vybrať veľkoobjemové, chladiarenské, potravinárske a dokonca aj sklápacie prestavby.

Renault Trafic podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap