Nový Renault Trafic ‒ motory

Výkon
NOVÝ RENAULT TRAFIC

podrobné technické vlastnosti

vyberte si typ karosérie a pozrite si rozmery a typ motora

Dvojkabína

Dvojkabína

už od 28 050 €
Furgon

Furgon

už od 25 350 €

viac podrobností o motoroch

Blue dCi 110

praktický
Motor Blue dCi 110 je výborná praktická voľba. Tento 2 l motor s turbodúchadlom je spojený so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a dosahuje krútiaci moment 300 Nm. Je tiež vybavený systémom Stop & Start a môže sa pochváliť technológiou AdBlue®, ktorá je ideálna na úsporu paliva a zníženie emisií škodlivín, a to všetko za najlepšiu cenu.

Blue dCi 130

efektívny

Tento 2 l preplňovaný motor s turbodúchadlom kombinuje úsporu paliva a potešenie z jazdy vďaka ešte pôsobivejšiemu krútiacemu momentu 330 Nm. Teraz dostupný so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Jeho technológia Stop & Start pomáha optimalizovať spotrebu paliva pri opätovnom naštartovaní motora.

Blue dCi 150

všestranný

Tento 2-litrový turbomotor spája pohodlie a reakcieschopnosť vďaka krútiacemu momentu 350 Nm. Vyberte si 6-stupňovú manuálnu prevodovku alebo automatickú dvojspojkovú 6-stupňovú prevodovku EDC pre maximálne potešenie z jazdy. Obe verzie sú vybavené systémom Stop & Start, ktorý umožňuje optimalizovať spotrebu paliva. V kombinácii s technológiou AdBlue® vám ponúka pohotovú a úspornú jazdu a zároveň znižuje vaše emisie CO2.

Blue dCi 170

veľký výkon
Jeho krútiaci moment 380 Nm a výkon 170 k vám zaručí väčšie potešenie z jazdy a pohotové reakcie vo všetkých situáciách. Pohodovú jazdu zaistí voľba dvojspojkovej prevodovky EDC, pre väčší pocit kontroly nad vozidlom je možné aj u tejto motorizácie vybrať manuálnu šesťstupňovú prevodovku. Emisie škodlivín sú minimalizované vďaka integrovanej technológii AdBlue® a spotrebu paliva znižuje systém Stop & Start.

Renault Trafic podrobne