Nový Renault Trafic ‒ motory

Výkon
NOVÝ RENAULT TRAFIC

podrobné technické vlastnosti

vyberte si typ karosérie a pozrite si rozmery a typ motora

Dvojkabína

Dvojkabína

už od 27 550 €
Furgon

Furgon

už od 24 850 €

Viac podrobností o motoroch

Blue dCi 110

praktický
Motor Blue dCi 110 je najviac praktická voľba. Tento 2 l motor s turbodúchadlom je spojený so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a dosahuje krútiaci moment 300 Nm. Je tiež vybavený systémom Stop & Start a môže sa pochváliť technológiou AdBlue®, ktorá je ideálna na úsporu paliva a zníženie emisií škodlivín, a to všetko za najlepšiu cenu.

Blue dCi 130

efektívny

Tento 2 l AdBlue® motor s turbodúchadlom spája palivovú efektívnosť a potešenie z jazdy vďaka ešte pôsobivejšiemu krútiacemu momentu 330 Nm. Teraz dostupný so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Jeho technológia Stop & Start umožňuje obmedziť spotrebu paliva pri opätovnom naštartovaní motora.

Blue dCi 150 ‒ k dispozícii ako EDC

všestranný

Tento 2-litrový turbomotor spája pohodlie a reakcieschopnosť vďaka krútiacemu momentu 350 Nm. Vyberte si 6-stupňovú manuálnu verziu alebo automatickú dvojspojkovú 6-stupňovú prevodovku EDC pre maximálne potešenie z jazdy. Obe verzie sú vybavené systémom Stop & Start, ktorý umožňuje optimalizovať spotrebu paliva. V kombinácii s technológiou AdBlue® vám ponúka pohotovú a úspornú jazdu a zároveň znižuje vaše emisie CO2.

Blue dCi 170 ‒ k dispozícii ako EDC

veľký výkon
Krútiaci moment 380 Nm a výkon 170 koní vám zaručia väčší pôžitok z jazdy a pohotové reakcie v každej situácii.  Vyberte si jeho automatickú verziu s dvojspojkovou 6-stupňovou prevodovkou EDC, ktorá spája všetky výhody automatickej a manuálnej prevodovky. Alebo si zvoľte jeho 6-stupňovú manuálnu verziu, aby ste si užili zážitok z jazdy. Môžete tiež obmedziť emisie škodlivín pomocou integrovanej technológie AdBlue® a znížiť spotrebu paliva vďaka systému Stop & Start.

Renault Trafic podrobne